Löparklubben LK Gränslöst | Anmälda till Semesterhalvmaran och Sommarmilen 2018
16401
page-template-default,page,page-id-16401,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Föranmälda deltagare till Semesterhalvmaran och Sommarmilen 2018

SEMESTERHALVMARAN

K

Jenny Helldén – Runacademy IF

 

M

Martin Ingberg – Örebro AIK

Alexander Söderberg – Spårvägen FK

Heshlu Andemariam – IF Start

Magnus Björk – Åsbro GoIF

Pontus Lundgren – Åsbro GoIF

Alexander Centerfjäll – Åsbro GoIF

Johan Ingjald – IF Start

Erik Nilsson – Örebro AIK

 

K40

Annemarie Eldholm – Örebro AIK

Jenny Rask – IK Akele

Maria Eriksson – IF Start

Antje Wiksten – KFUM Örebro Friidrott

Hanna Fridhamre – IFK Nora

 

M40

Douglas Perez – Köpingskamraterna

Jörgen Laestadius – Örebro AIK

Mats Franzén – Östansjö SK

Hans Brolin – Runacademy IF

Jonas Lundkvist – IK Akele

Niklas Wikner – IK Akele

Pierre Hänninen – IF Start

Fredrik Hartman – Örebro AIK

Per Börjesson – Östansjö SK

Magnus Mossberg – Kopparbergs IF

Andreas Persson – Folksamkamraterna

Kenneth Karlsson – Åsbro GoIF

Ove Karasiak – Åsbro GoIF

Amanjeet Sandhu – Åsbro GoIF

Lars Karlsson – Östansjö SK

Göte Pettersson – Örebro AIK

Edmund Kurt –  Örebro AIK

Roger Elimä – Örebro AIK

Michel Oesten – IFK Nora

Rodney Hundermark – IFK Nora

Mikael Persson – IFK Nora

Eric Malm – IFK Nora

Thomas Johansson – Örebro AIK

Dan Bäck – Kumla SF Friidrott

Pär Englund – Wedevågs IF

 

Motion:

Maria Olsson – Kumla

Carina Gustavsson – BLÅBERGEN Lilla Spa

Jessica Nyströmer – Fjugesta

Karin Pehart Lindstedt – Fjugesta

 

Björn Engqvist – Örebro

Markus Axelsson – LK Gränslöst

Anders Björk – Vegan Runners IK

Andreas Nilsson – Kumla

Mats Andersson – Tjällmo

Tomas Hägerström – Kristinehamn Multisport

 

SOMMARMILEN

 

Helena Tärnler – Dyltabruk

Amanda Nilsson – Örebro

Anne Ellström – IF Göta

Johanna Larsson – Glanshammar

Elin Connedal – Karlstad

Ginette Gustafsson – Örebro

Kristina Hedberg – Runacademy IF

Anna Pettersson – IF Start

Tyra Skoog – Katrineholm SK

Erika Särnholm – Väse

Eva Edström – Fellingsbro

 

Mattias Larsson – Östansjö SK

Stefan Karlsson – Grabbarna BoIS

Mikael Welander – Glanshammar

Mathias Sevesson – Östansjö SK

Jimmy Jansson – Örebro

Örjan Lundberg – Pålsboda GOIF

Richard Thyr – Kamratföreningen Kortedalarna

Jonny Edvinsson – IK Akele

Mikael Sandberg – Örebro

Tord Wiksten – KFUM Örebro Friidrott

Magnus Åkesson – Örebro AIK

Magnus Hjortsberg – Örebro

Gunnar Edström – Fellingsbro

Göran Ragnarsson – Lindesberg