Löparklubben LK Gränslöst | Anmälda till Semesterhalvmaran och Sommarmilen 2017
16401
page-template-default,page,page-id-16401,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Anmälningslistor

 

Anmälda till Semesterhalvmaran 2017

 

Klass: Kvinnor

Jenny-Ann Ehrling (1980) – Örebro AIK

Liduina van Sitteren (1989) – Örebro AIK

 

Klass: Män

Eric Segelberg (1984) – LK Gränslöst

Andreas Jonsson (1990) – Östansjö SK

Fredrik Broman (1988) – Edsbyns IF Friidrott

Viktor Johansson (1990) – LK Gränslöst

Thomas Stenius (1979) – Örebro AIK

Johan Ingjald (1987) – IF Start

Mohamed Hassan (1999) – IF Start

Heshlu Andemariam (1997) – IF Start

Per Arvidsson (1986) – IF Start

Daniel Johansson (1986) – Wedevågs IF

 

Klass: Kvinnor 40

Anne Marie Eldholm (1970) – Örebro AIK

Pansy Ståhl (1972) – IF Start

Maria Eriksson (1976) – IF Start

Rose Marie Enmlam (1954) – IF Start

Anna Pettersson (1970) – IF Start

Birgitta Jansson (1942) – Storådalens SK

Melina Römhild-Sen (1976) – Team Pirate

Marie-Louise Wigén (1977) – Kungsholmen

 

Klass: Män 40

Markus Axelsson (1973) – LK Gränslöst

Mathias Sevesson (1973) – Östansjö SK

Ulf Carlson (1967) – IFK Nora

Magnus Liljerås (1968) – Östansjö SK
Kristofer Bohlin (1975) – Ekerö Runners

Mikael Persson (1967) – IFK Nora

Kenneth Karlsson (1966) – Åsbro GoIF

Ove Karasiak (1953) – Åsbro GoIF

Amanjeet Sandhu (1963) – Åsbro GoIF

Magnus Otterhed (1968) – Örebro AIK

Andreas Österlund (1971) – Örebro AIK

Jonas Lundkvist (1966) – IK Akele

Fredrik Eriksson (1977) – IK Akele

Niklas Wikner (1964) – IK Akele

Mikael Knutsson (1963) – IK Akele

Peter Törnqvist (1969) – Östansjö SK

Ola Lindstrand (1945) – IF Start

Ray Ward (1975)  – LK Gränslöst

Göte Pettersson (1957) – Örebro AIK

Magnus Mossberg (1971) – Kopparbergs IF

Pär Englund (1977) – Wedevågs IF

Mattias Gustafsson (1974) – IF Start

Kristoffer Sjölin (1971) – LK Gränslöst

 

 Klass: Motion (kvinnor och män)

Mattias Larsson (1972) – Östansjö SK

Ove Engman (1939) – Elvans IF

Sören Spjuth (1961) – Aspa bruk

Lars Östlin (1953) – Nora

Fredrik Myhr (1976) – Hägersten

 

 

Anmälda till Sommarmilen 2017

 

Klass: Motion (kvinnor och män)

Anna Hägg (1983) – Molkom

Johanna Carlsson (1989) – Blå Bergens Lilla Spa

Carina Gustavsson (1980) – Blå Bergens Lilla Spa

Maria Andersson (1980) – Rönne MK

Michael Johansson (1970) – Norrköping

Annika Eriksson (1970) – Arboga

Magnus Åkesson (1971) – Ericsson SK

Emil Josefsson (1974) – Torgil Runners

Åsa Hammar (1961) – LK Gränslöst

Tomas Hammar (1958) – LK Gränslöst

Lizanne Byström (1980) – Rönneshytta

Claire Ward – LK Gränslöst

Pär Ehrling (1977) – Örebro AIK

Jörgen Laestadius (1972) – Örebro AIK

Örjan Lundberg (1972) – Ekeby IF

Mathias Viktorsson (1982) – LK Gränslöst

Arne Evertsson (1941) – Storådalens SK

Monica Nilsson (1966) – Yxlö IF

Göran Cassel (1966) – Yxlö IF

Louise Furåker (1980) – Team Nordic Trail